puķe
oāze lieliem un maziem
pieaugūsie
Balles

vingroMelnbaltā „šikā” balle

Apraksts: Jums rodas sajūtas, ka esat mūsdienās nokļuvuši melnbaltā kino laikā un tūlīt,tūlīt no kāda stūra iznāks pats ČārlijsČaplins. Viesi un personāls tērpušies melnbaltos apģērbos, smokingos un tērpos. Telpas dekorētas ar melnbaltiem aksesuāriem, melnbalts ir pat ēdiens. Nost ar krāsām – lai izceļas personība!
Daži no notikumiem: Milzu dambretes laukums, kur spēles kauliņi ir paši cilvēki. Melno domu dedzināšana, humora pilna grēksūdze pie mācītāja, melnbaltais „facecontrol” pie ieejas, bērnības melnbaltās fotogrāfijas vai melnie silueti – atrodi savējo, retro dzīvā mūzika, dejas tumsā ar īpašiem gaismas elementiem, u.c.
Īpašais: sajūties kā melnbaltā kino zvaigzne, izbaudi neskaitāmas tumšā un gaišā variācijas, augstas klases un baudījuma vakara pasākums, kurā nozīme ir katrai detaļai
Kāpēc Jums to vajag: Jo jūs jau sen vēlējāties uzvilkt smokingu vai mazo melno (balto) kokteiļkleitu. Jo jūs zināt tikai divus melnbaltos pārtikas produktus – pienu un olīvas. Jo jums patīk neparasti pasākumi un vienmēr esat vēlējies izbaudīt neparastāku balli.


vingroTeātra balle

Apraksts: Nokļūsti teātra pasaulē, kurā nekad nevar zināt – vai tas, ko Tu redzi ir patiesība, vai tikai tēlojums. Iespēja izbaudīt uz savas ādas – kā ir būt aktierim. Teātra balli var izveidot gan kā labu komandas saliedēšanas pasākumu (līdz 60 cilvēkiem), gan kā burvīga un neparedzama teatrāla vakara baudījumu (lielākam skaitam cilvēku). Gan starp apkalpojošo personālu, gan publikā būs aktieri, par kuru esamību sākumā pat iespējams nenojautīsiet. Izbaudīsiet improvizācijas teātra izrādi, kurā, ja būs vēlēšanās, varēsiet arī paši piedalīties. Visa vakara gaitā garantēti smiekli, labs garastāvoklis un izcils humors.
Dažas no aktivitātēm: improvizācijas teātris, aktieru izspēlēti skeči un notikumi ar pasākumu dalībniekiem starplaikos, fotostūris – sajūties kā filmu zvaigzne, pārvēršana ar grima palīdzību u.c.
Īpašais: Iespēja iegūt reāla uzstāšanas un aktiermeistarības iemaņas, izcils teambuilding, ja izvēlas pasākuma plānu ar savu piedalīšanos, nepārtraukti labs garastāvoklis, ik uz soļa var notikt kas negaidīts vai neparasts, iespēja sajusties kā slavenam aktierim.
Kāpēc Jums to vajag: Jo jūs vēlaties garantēti pozitīvu un jautru vakaru, Jo Jūs nekad iepriekš neticējāt, ka jūsu komandu iespējams tik labi saliedēt un atraisīt, Jo jums vienmēr ir bijis interesanti, kā aktieris filmā par pirātiem pēkšņi var palikt bez vienas kājas.


vingroFoto balle

Apraksts: Telpa dekorēta fotogrāfijas un fotografēšanās tematikā. Visa vakara gaitā būs iespēja izbaudīt gan būšanu kameras priekšā, gan arī kameras otrā pusē. Cik viegla būtu saruna un komunikācija, ja būtu iespējams izmantot tikai fotogrāfijas? Pārliecinies par to mini fotomaratonā, iemācoties pievērst uzmanību detaļām.
Daļa no aktivitātēm: fotografēšanas meistarklase, kolēģa „apstrādāšana”, atrakcija „lido putniņš”, fotogrāfijas iluzionists, deju šovs, dzeltenā prese, fotomaratons, fotorobota sastādīšana u.c.
Īpašais: Katrs dalībnieks saņem pats savu vienreizējo fotoaparātu, ar kuru var iemūžināt, viņaprāt, svarīgāko un interesantāko no pasākuma. Pēc tam iegūsiet visas šīs fotogrāfijas, kā arī mūsu izveidoto fotostāstu. Negaidīti „flashmob” pasākumi
Kāpēc Jums to vajag: Jo jūs esat lieli fotografēšanas un fotografēšanās entuziasti. Jo jums līdz šim šķita, ka Jūs galīgi neesat fotogēnisks. Jo jūs vēlaties lielisku balli ar neuzkrītošiem komandas saliedēšanas elementiem.


vingroMafijas balle

Apraksts: Ieeja šajā pasākuma ir tikai Jūsu bandas dalībniekiem un jebkuri kārtības sargu vai policijas pārstāvji tiks aizturēti! Telpas dekorētas „Krusttēvs” stilā, fonā uz ekrāniem rāda šo un citas mafijas klasikas filmas (bez skaņas). Tērpi dalībniekiem mafijas stilā. Katrs saņems savu slepeno vārdu un varbūt pat uzdevumu. Būs iespēja izbaudīt arī sarunas ar īstiem mafijas krusttēviem pie cigāra, konjaka glāzes un ruletes galda
Dažas no aktivitātēm: „precīzas šaušanas” treniņš, nopratināšanas telpa, rulete un pokers, fotorobotu veidošana, maskēšanās meistarklase, deju šovs un mafijas mūzikas grupa (vai kontrabasā paslēpts ierocis?) u.c.
Īpašais: Fotografēšanās pie policijas fotosienas, flashmob ar negaidītu noziegumu, policistu mēģinājums iefiltrēties Jūsu rindās
Kāpēc Jums to vajag: Jūs vienmēr esiet vēlējies zināt, kā izskatītos pie policijas fotosienas ar sava vārda un numura plāksnīti rokās, bet neesat tā dēļ gatavs paveikt noziegumu. Jūs vēlaties izbaudīt īstu mafijas karaļu cienīgu dzīvi un greznību. Jūs vienmēr esat sapņojis par ballīti bez policijas, kārtības sargiem un likumiem!Ja Jums kāda no šīm idejām ir ļoti iepatikusies, vai varbūt Jums ir pilnīgi citas noskaņas pasākums padomā –
sazinieties ar mums un Jūsu sapņu pasākums tiks realizēts!


Pasākumu producente Aija Urbiņa
aija.urbina@gmail.com
22445522